Sklepy Internetowe

 

Sprzedawaj więcej!

Wychodząc naprzeciw potrzebom Twoim i Twoich klientów, pragniemy zaoferować Ci najskuteczniejsze rozwiązanie przeznaczone do sprzedaży – sklep internetowy.

Nasze platformy sprzedażowe są nie tylko intuicyjne w obsłudze i niezawodne, ale także wyróżniają się ciekawą grafiką. Dbamy o funkcjonalność naszych sklepów, które możemy zintegrować z systemami płatności, kurierem, porównawarkami cen, katalogami produktów, wyposażyć w formularz kontaktowy i newsletter. Zapewnimy także, przechowywanie danych Twoich klientów, zgodnie z wymogami GIODO. Ponadto Twój sklep będzie można odwiedzać nie tylko za pomocą komputera, ale także tabletów i smartfonów. Największą jego zaletą będzie jednak łatwość obsługi. Za pomocą intuicyjnego panelu administracyjnego, wykonując dosłownie kilka kliknięć, wprowadzisz nowy towar, obsłużysz zamówienia czy sprawdzisz zestawienia sprzedaży.

Jeśli potrzebujesz narzędzia do prowadzenia sprzedaży w Internecie, skontaktuj się z nami, a my stworzymy dla Ciebie najlepsze. A Ty będziesz mógł zająć się tym co najważniejsze – realizacją nowych zamówień!